Yhteystiedot

Jyväskylä:

ANTINNIITYNTIE 5D, 40250 JYVÄSKYLÄ
jyvaskyla@purkupiha.fi

Petri Ihanus

Aluejohtaja, Jyväskylä / Asbesti- ja haitta-aineasiantuntija
0400 514 504
petri.ihanus@purkupiha.fi

Sertifikaattinumero:

asbesti- ja haitta-aineasiantuntija
VTT-C-20881-33-15

Jorma Mäkinen

Työnjohtaja
040 767 9116
jorma.makinen@purkupiha.fi

Maiju Kainulainen

Toimisto, asbesti- ja haitta-aineasiantuntija
044 765 4551
maiju.kainulainen@purkupiha.fi

Oulu:

VÄÄRÄOJANTIE 12, 90440 Kempele
kempele@purkupiha.fi

Jari Terästi

Aluejohtaja, Oulu
040 755 7640
jari.terasti@purkupiha.fi

Risto Ojanen

Toimistusjohtaja
040 563 5767
risto.ojanen@purkupiha.fi

Pertti Kalliokoski

Työnjohtaja & asbesti- ja haitta-aineasiantuntija
040 679 6401
pertti.kalliokoski@purkupiha.fi

Sertifikaattinumero:

asbesti- ja haitta-aineasiantuntija
VTT-C-24679-33-19

Joni Tolppi

Työnjohtaja
040 575 8696
joni.tolppi@purkupiha.fi

Laskutustiedot

Palvelemme uuden nimen alla Purkupiha JT Asbesti Oy.

Laskutusosoitteemme muuttuu 8.6.2020 alkaen

Verkkolaskuosoitteemme 003724107101
Y-tunnuksemme 2410710-1
Verkkolaskuoperaattorimme OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus E204503
Sähköpostilaskuosoite JTAsbesti.FI.P.138748-9@docinbound.com

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen;
Purkupiha JT Asbesti Oy
PL 84562
00063 LASKUNET

Huomioittehan ettei laskutusosoitteeseen saa lähettää muita kuin laskuja.
Kirjeenvaihdon, tiedotteiden ja markkinointimateriaalien postiosoitteet pysyvät
ennallaan.

Heräsikö kysymyksiä? Jätä yhteydenottopyyntö!