Yhteystiedot

Jyväskylä:

ANTINNIITYNTIE 5D, 40250 JYVÄSKYLÄ

Petri Ihanus

Yrittäjä & asbesti- ja haitta-aineasiantuntija
0400 514 504
petri.ihanus@jtasbesti.fi
Sertifikaattinumero:
asbesti- ja haitta-aineasiantuntija
VTT-C-20881-33-15

Lauri Hakkarainen

Työnjohtaja, Märkätilavalvoja & Rakenteiden kosteudenmittaaja
0400 910 117
lauri.hakkarainen@jtasbesti.fi
Sertifikaattinumero:
märkätilavalvoja
VTT-C-24405-27-18
rakenteiden kosteudenmittaaja
VTT-C-24468-24-18

Jorma Mäkinen

Työnjohtaja
040 767 9116

Maiju Kainulainen

Toimisto
044 765 4551
jyvaskyla@jtasbesti.fi

Oulu:

VÄÄRÄOJANTIE 12, 90440 KEMPELE

Jari Terästi

Yrittäjä
040 755 7640
jari@jtasbesti.fi

Risto Ojanen

Yrittäjä
040 563 5767
risto.ojanen@jtasbesti.fi

Pertti Kalliokoski

Työnjohtaja & asbesti- ja haitta-aineasiantuntija
040 679 6401
pertti.kalliokoski@jtasbesti.fi
Sertifikaattinumero:
asbesti- ja haitta-aineasiantuntija
VTT-C-24679-33-19

Joni Tolppi

Työnjohtaja
040 575 8696
joni.tolppi@jtasbesti.fi

Maritta Siekkinen

Toimisto
08 530 6095
maritta.siekkinen@jtasbesti.fi

Karoliina Turunen

Toimisto
kempele@jtasbesti.fi

Laskutustiedot

Toimipisteemme Jyväskylässä ja Kempeleessä sulautuvat yhdeksi yritykseksi. 1.8.2019 alkaen toimimme yhden nimen ja y-tunnuksen alla.

Pyydämme ensisijaisesti käyttämään verkkolaskutusta

Jyväskylä ja Oulu

Verkkolaskutiedot: JT-Asbesti Oy, 2410710-1

Verkkolaskuosoite: 003724107101

Operaattoritunnus: 003721291126 Maventa

Operaattoritunnus, jos lähettäjä käyttää pankkia operaattorina: DABAFIHH

Mikäli käytössänne ei ole verkkolaskutus mahdollisuutta
paperiset laskut voi lähettää alla olevaan osoitteeseen:

JT-Asbesti Oy
Vääräojantie 12
90440 Kempele

tai

JT-Asbesti Oy
Antinniityntie 5D
40250 Jyväskylä

Teemme yhteistyötä alan
parhaimmiston kanssa

astq logo
Konekor logo

Heräsikö kysymyksiä? Jätä yhteydenottopyyntö!